Ana Sayfa   Firma Profili   Ürünlerimiz   Referanslar   Kalite   Foto Galeri   İnsan Kaynakları   İletişim   E Katalog   Kampanyalar
 
   » ÜRÜNLER > SOĞUTMA > SOĞUTMA GRUPLARI
Soğuk depo sektöründe en önemli işletme maliyeti enerji giderleridir. Depo kullanımının değişken olduğu orta ve büyük ölçekli soğuk depo sistemlerinde Çoklu Kompresör Merkezi Soğutma Sistemleri yatırımcı için en uygun çözüm olmaktadır.

Dış hava şartlarına bağlı mevsimsel ve gün içinde değişen soğutma yüküne ek olarak ürün giriş çıkışlarına bağlı yük değişiminin fazla olduğu durumlarda İnvertör Kontrollü Merkezi Soğutma Sistemleri ideal sistem çözümü olmakta ve geliştirilen invertör kontrollü merkezi soğutma sistemleri ile %25-%30'a varan enerji tasarrufu sağlanabilmektedir.

Soğuk muhafaza ve donmuş muhafaza şartlarında 2-6 kompresörlü merkezi soğutma sistemleri yoğun AR-GE çalışmaları ve dünya lideri ekipmanların kullanımıyla tasarlanmış, enerji verimliliği yüksek, müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun, geniş ürün ve sistem çözümleri TSEK ve CE kalite belgeleri güvencesi ile sunulmaktadır.