Ana Sayfa   Firma Profili   Ürünlerimiz   Referanslar   Kalite   Foto Galeri   İnsan Kaynakları   İletişim   E Katalog   Kampanyalar
 
   » FİRMA PROFİLİ

Karatepe Metal & Soğutma, kalifiye elemanları ve konusunda uzman teknik çalışanları ile klimalar, soğuk hava depoları ve muhtelif soğutucu ürünlerin imalatı, satışı, satış sonrası servis hizmetleri ile "Kaliteli Hizmet" anlayışını benimseyerek sektöre kesintisiz hizmet vermektedir.

Karatepe Metal & Soğutma, gelişen teknoloji ile soğutma sektöründeki seçkin firmaların ürün yelpazelerini bir araya toplayıp, klima sistemleri, komple soğuk hava deposu imalatı ve kendini kanıtlamış markaların satış, montaj ve servis faaliyetlerini bugüne kadar sürdürmüştür. Kalite seviyesini her geçen gün yukarı taşıyarak "hizmette sınırsız müşteri memnuniyeti" ilkesi doğrultsunda çağdaş, kaliteli, memnuniyet verici hizmetlerle faaliyetlerini sürdürmeye devam edecektir.

Soğutma sektöründeki bilgi ve tecrübemiz ile teknik servis ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretebiliyoruz. Ankara içinde 12 saat, Ankara'ya komşu şehirlere ise 24 saat içinde servis verebilmekteyiz.

Periyodik bakım hizmetlerimiz ile sağlıklı çalışması önemli olan tüm endüstriyel cihazlarınız için kesintisiz çalışma garantisi. Arızalı parça ve cihaz değişimlerinde işlerinizdeki aksamayı mümkün olduğunca azaltmayı amaçlamaktayız.

Size sadece bir telefon kadar uzaktayız. 7/24 servis hizmeti veren eğitimli, güvenilir ve güleryüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Lütfen referanslarımızı inceleyiniz. Unutmayınız ki, işinin uzmanı olmayan bir firmadan alacağınız hizmet bir çok zaman, faydadan çok zarara sebep olmaktadır.

Tüm ihtiyaçlarınızda, KARATEPE METAL & SOĞUTMA garantisi ile her zaman hizmetinizdeyiz.

VİZYONUMUZ
Ürünlerimizde ve uygulamalarımızda toplumumuzun istek ve ihtiyaçlarına uygun olan; kalite, çeşitlilik, uygun fiyat ve devamlılık standartlarına yönelik olarak faaliyette bulunmak, teknik bilgi ve beceri ile donatılmış personelimizle ulusal ve uluslararası rekabete açık yeterlilikte ürün sunmaktır.

MİSYONUMUZ
Bugünün ve geleceğin Türkiye'sinde insanlarımızn mutlu yaşamasına katkı sağlayacak, ferah ve huzur duyulan mekanlar oluşmasına yönelik faaliyetlerde kullanılacak olan; kaliteli ürünleri ortaya çıkarmak ve vasıflı uygulama elemanları yetiştirmektir.