Ana Sayfa   Firma Profili   Ürünlerimiz   Referanslar   Kalite   Foto Galeri   İnsan Kaynakları   İletişim   E Katalog   Kampanyalar
 
   » ÜRÜNLER > SOĞUTMA > KAPILAR
Soğuk odalarda panel kalınlıklarına göre sürgülü ve menteşeli kapılar kullanılmaktadır. Kapılar poliüretan dolguludur. Gıda tüzüğüne uygun olarak kapılarda kullanılan conta ile bakteri üretmeyen sızdırmazlık sağlanır. Kapı kasası ısı geçirgenliğini temin edebilecek yapıda en az dört adet plastikten yapılmış ısı yalıtım bariyerinin alüminyuma mantolanması sonucu yapılmıştır. -35 °c de dahi terleme yapmadan çalışabilmektedir. Kullanım yerine göre sürgülü ve eşikli olarak üretilebilir.
GENEL ÖZELLİKLER
38/42 kg/m³ yoğunlukta poliüretan enjeksiyonlu
Kolay bir şekilde rezistans değiştirme imkanı
Eloksallı özel alüminyum kasa
Isı bariyerli
Kolay ve hızlı montaj
Otomatik ve manuel çalıştırma
 
MENTEŞE TİPLİ SOĞUK DEPO KAPISI

Menteşeli Soğuk Oda Kapısı iki sac arasına 4042 kg/m³ density poliüretan dolgulu yalıtım malzemesi ile panel kalınlıklarına göre üretilmiştir. Kapı kasası iki tip üretilmektedir. Bunlar panel kasa istenirse özel alüminyum kasalı olarak üretilmektedir. Kapı yüzeyi panelle uygun olarak veya isteğe bağlı polyester boyalı sac, pvc veya CrNi (paslanmaz) olarak üretilir. Kapının kalınlığı normal soğuk depolarda 80 mm, donmuş muhafaza depolarında 120 mm ve şok odalarında ise 150 mm dir. Kapı kilitleri uluslararası standartlara uygun üretilmiş olup, kilitli iken içerden açılabilen güvenlik mekanizmasına sahiptir. Menteşeler yükselen ve ayarlanabilen tip olup, kapı açıldıkça yükselerek zeminle sürtünme oranı azalmaktadır. Donmuş muhafaza oda kapılarının kasasında gerektiğinde çok kolay değişen rezistans mevcuttur. Standart ölçülerin yanında isteğe bağlı olarak özel ölçülerde üretim yapılabilmektedir.
 
KAYAR SÜRGÜLÜ TİP SOĞUK DEPO KAPISI

Sürgülü Soğuk Oda Kapısı iki sac arasına 4042 kg/m³ density poliüretan dolgulu yalıtım malzemesi ile panel kalınlıklarına göre üretilmiştir. Kapı kasası iki tip üretilmektedir. Bunlar; panel kasa istenirse özel alüminyum kasalı olarak üretilmektedir. Kapı yüzeyi panelle uygun olarak veya isteğe bağlı polyester boyalı sac, pvc veya CrNi (paslanmaz) olarak üretilir. Kapının kalınlığı normal soğuk depolarda 80 mm, donmuş muhafaza depolarında 120 mm ve şok odalarında ise 150 mm dir. Kapılarımızda kullanılan tüm aksesuarlar, taşıyıcı raylar, tekerlekler, tutma kolları ve plastik aksamlar uluslararası standartlara uygun olarak imal edilmiştir. Donmuş muhafaza oda kapılarının kasasında gerektiğinde çok kolay değişen rezistans mevcuttur. Standart ölçülerin yanında isteğe bağlı olarak özel ölçülerde üretim yapılabilmektedir. Panele veya inşai duvara monte edilebilir.